• Wpisów:2607
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 17:54
  • Licznik odwiedzin:49 781 / 2697 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 

  • awatar Cathy ^^: Widzę,że również ubóstwiasz LP :) Wbijaj do mnie i zostaw coś po sobie!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
  • awatar nieaktywnee: Fajny wpis .. A miejsce na zdjęciu kojarzę, wiesz gdzie to ? ; 3
  • awatar black_meggy: Zapraszam Cię na swojego bloga - nowy makijaż!:) Sprawdź, oceń i napisz co sądzisz, a jeśli masz radę, ŚMIAŁO, każda jest dla mnie cenna:)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
  • awatar Mrs. Mama: true:) *Wbij do mnie KONIECZNIE + zostaw coś po sobie, obserwuj, dodaj do znajomych jeśli Ci się spodoba.:)*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
  • awatar Andziaa94: ooo :) to jest mądre nawet :) *Wbij do mnie KONIECZNIE + zostaw coś po sobie, obserwuj, dodaj do znajomych jeśli Ci się spodoba.:)*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Zastanawialiście się kiedyś co by było gdyby ludzie mieli w****e na zasady? Może tak jest, ale nie do końca. Każdy człowiek przejmuję się opinią drugiego człowieka, boi się krytyki i kiedy ją usłyszy wątpi w swoje możliwości. Dlaczego? Czy tamci są od nas lepsi? No nie! To dlaczego tak jest, nie rozumiem.
Ludzie. Problem. Inni ranią a drudzy chcą dać nam szczęście, tylko potem trudno trochę zaufać tej drugiej osobie, gdy pierwsza nas oszukała, zraniła...Nie sądzicie?
Są osoby na widok których się uśmiecham. Nie muszą nic mówić, są i to jest najważniejsze. A są tacy, na widok których mam ochotę odejść jak najdalej i nie zauważyć, nie odzywać się do nich, przejść obojętnie.
Nie da się tak, nie da się zapomnieć przeszłości, chodź pierdoli teraźniejszość i przyszłość. Trudno w tym wieku zaufać ludziom, a jak już się to zrobi to płacimy konsekwencjami. Są w moim życiu osoby, które kocham i ufam, to taki skarb w tych czasach, przynajmniej ja tak uważam.
Ludzie to k***y, nie da się ukryć. Ale bez ludzi byłoby nudno, z nimi źle a bez nich jeszcze gorzej...
Ale Gdyby nie ludzie, nie doszlibyśmy tak daleko, bez tej krytyki którą słyszymy także, bo wtedy uświadamiamy sobie, że stać nas na więcej i poprawiamy siebie, co wychodzi na dobre, poprawiamy po to by być najlepszym i żeby pokazać wszystkim na co nas stać, żeby pokazać ze krytyka dużo daje, chodź czasem się jej boimy.
Teraz pytania, co chcę przez to powiedzieć? Chce powiedzieć że mimo wszystko dążmy do swoich celów, nie przejmujmy się opinią innych ludzi, przyjmujmy krytykę która czasem jest bolesna, bo bez niej gówno byśmy zrobili. Czasem przyda nam się mocny kop w dupę żeby pokazać co się dzieje. Bądźmy sobą, orginalni, pewni tego co chcemy osiągnąć. Patrzmy na siebie nie na innych, bo życie mamy jedno!
 

 
  • awatar Y.O.L.O: Jebać pozostałych, Harry jest najlepszy.
  • awatar Gość: w ich piątce są zdecydowanie ładniejsi;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›